Fit Fun Warszawa Fitness Siłownia Wysockiego

Firma FitFun ma już 18 lat doświadczenia. Jest to siłownia Targówek znana wielu obywatelom tej dzielnicy.
Na powierzchni 3,5 tysiąca metrów kwadratowych znajdują się 3 sale do zajęć fitness oraz duża siłownia na 500 metrowej powierzchni.
_______________________________________________________________________

FIT & FUN Ośrodek Rehabilitacyjno-Sportowy

adres: ul. Wysockiego 51, 03-202 Warszawa
tel. (22) 675 98 27
e-mail klub@fitfun.pl


Wyświetl większą mapę

Godziny otwarcia FitFun Warszawa
w dni powszednie: 7.00 - 22.00
w soboty: 9.00 - 18.00
w niedziele: 10.00 - 18.00

Dojazd do FitFun Warszawa
Przystanki autobusowe:
BAZYLIAŃSKA 01, 03, 04
autobusy - 104, 112, 114, 118, 126, 134, 145, 156, 176, 506, N02, N64.

Stacja kolejowa (linia podmiejska):
WARSZAWA TORUŃSKA

Do dyspozycji są trenerzy, dietetycy oraz rehabilitanci.

Klub Fit Fun Warszawa ma w swojej ofercie:

SPINNING - Trening na rowerach stacjonarnych. Unikalna pod względem spalania kalorii i rozwijania kondycji fizycznej. Instruktor nadaje tempo, a towarzysząca muzyka dostosowana do obciążeń sprawia, iż jazda staje się samą przyjemnością dla wszystkich.

OPEN DANCE - Choreograficzny układ ćwiczeń o zróżnicowanej intensywności, oparty na różnych stylach tańca.

FUNK - Trening oparty na choreografii w stylu funky, idealny dla poprawienia koordynacji ruchowej. Atmosfera tańca i zabawy pozwala zapomnieć o dużym wysiłku organizmu.

BNP - Zajęcia w których praca skoncentrowana jest na dolnych partiach ciała: mięśnie ud, pośladków, brzucha. Często z użyciem stepów.

STEP - Ćwiczenia o charakterze aerobowym z wykorzystaniem platformy - stepu.

STEP & SCULPT - połączenie treningu TBC z elementami Stepu

TBC (Total Body Conditioning) - Zajęcia zawierające elementy aerobiku i treningu siłowego, często na zasadzie pracy interwałowej z wykorzystaniem przyborów - stepów, gum, hantli.

BODY & BAR - Ćwiczenia ze sztangą do specjalnie spreparowanej muzyki (efekty specjalne). Przy regularnym uprawianiu - rezultaty już po miesiącu: wyszczuplenie sylwetki, wzrost siły i wytrzymałości mięśni bez widocznego zwiększenia ich obwodów. Ciężar zmieniamy w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i waszych aktualnych możliwości.

GIMNASTYKA - To forma ćwiczeń, która daje możliwość podtrzymania ogólnej sprawności fizycznej, zapewnia potrzebę odprężenia, swobodę oddechu i lekkość ruchu. Ćwiczenia dostosowane do możliwości ruchowych przede wszystkim osób w wieku średnim.


PILATES - Ćwiczenia pilatesa to łagodny i delikatny sposób kształtowania ciała, jednocześnie jednak trudny i dlatego naprawdę skuteczny. Sekretem giętkiego, "pilatesowego" wyglądu jest silny rozwój centrum naszego ciała - mięśni brzucha, pleców i miednicy.

FAT BURNING - zajęcia ruchowe o niskiej intensywności optymalnej dla redukcji tkanki tłuszczowej, prowadzone przy spokojnej muzyce.

MMA (MIXED MARTIAL ARTS) - mieszane sztuki walki dla wszystkich. Połączenie technik walki w stójce i w parterze dla ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

GIMNASTYKA I JOGA dla kobiet w ciąży - zajęcia dla przyszłych mam, ściśle dostosowane do poziomu sprawności fizycznej oraz stanu w jakim się znajdują. Zalecane powyżej 3-ego miesiąca.

JOGA - Buduje piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, działa również kojąco na nerwy, wycisza umysł. Systematyczne ćwiczenia dodają energii i siły dla działań w codziennym życiu.

ZDROWY KRĘGOSŁUP - Specjalistyczny trening nastawiony na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa, kształtowanie wyprostowanej, aktywnej sylwetki. Program lekcji zawiera: poprawę ruchomości kręgosłupa, wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych, rozciąganie mięśni mających tendencje do przykurczy, oraz kształtowanie postaw przyjaznych kręgosłupowi.

SKI CLASS - Specjalistyczny program treningowy, pomagający gruntownie przygotować się do sezonu narciarsko-snowboardowego. Odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmacniają mięśnie nóg, pośladków i brzucha, zapobiegają przemęczeniu mięśni oraz zmniejszają ryzyko kontuzji. Zajęcia pozwalają ciału na skuteczniejsze zaadaptowanie do warunków, w których uprawiamy sporty zimowe


MAMA BABY GYM - gimnastyka dla kobiet z niemowlętami.

Dodatkowo w Klub Fitness Fit Fun można zapisać się na sztuki walki.


Polecamy również:
Uniwersytecka ścianka wspinaczkowa Warszawa 607 880 510
Klub fitness Warszawa 22 678 60 70
22 675 98 27 Fit Fun Warszawa

Energy Fitness Warszawa 22 610-02-91

0 komentarze:

Zaznacz się jako "Anonimowy" i pisz!