KLUB SATURN FITNESS CENTRUM I SZKOŁA FITNESS Warszawa Targówek Praga

saturn fitness, saturn fitness warszawa, saturn fitness warszawa targówek, saturn fitness centrum, saturn fitness club, saturn fitness kuflewska, saturn fitness opinie, saturn fitness targówek

Klub Saturn Fitness Centrum Warszawa powstał w 2000 roku. Jest bardzo nowoczesnym obiektem, dosyć młodym. W marcu 2005 roku jako jedyny w Polsce został objęty patronatem Adidasa.

Dodatkowi sponsorzy to Thera Band (producent sprzętu do rehabilitacji), Timex (zegarki i sport testery) oraz Gatorade (producent napojów izotonicznych)

Powierzchnia, jaką zajmuje siłownia to 1200 metrów kwadratowych. Znajdują się tam dwie sale do aerobiku oraz siłownia. Sama siłownia Saturn Fitness podzielona jest na trzy części: aerobowa część (4 bieżnie, 4 eliptyki, 3 rowery, 2 wiosła, 2 stepery, 24 rowerki stacjonarne), część zwykła (około 50 maszyn do ćwiczeń mięśni) oraz część ciężarów wolnych.

Klub stawia na trenerów i dba o ich profesjonalną obsługę.

Klub fitness Warszawa Targówek Praga
adres: Kuflewska 6,
tel. 022/ 678 60 70,
mail: klub@saturn-fitness.pl


Wyświetl większą mapę
saturn fitness, saturn fitness warszawa, saturn fitness warszawa targówek, saturn fitness centrum, saturn fitness club, saturn fitness kuflewska, saturn fitness opinie, saturn fitness targówek

Dodatkowe informacje o Saturn Fitnes Centrum Warszawa

Duża siłownia i przestrzenne miejsce w warszawie, wyposażone w nowoczesny sprzęt siłowy i aerobowy, na którym mogą trenować zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Kadra instruktorska z wieloletnim doświadczeniem zadba o to, aby trening był przyjemnością, oraz żeby każdy klient spędził w siłowni miło czas osiągając zamierzony cel.

Propozycje treningowe:
- Trening indywidualny (personalny) - polega na kompleksowej opiece trenerskiej ( począwszy od porad żywieniowych i suplementacyjnych, przez trening, po techniki relaksacyjne na siłowni w warszawie.
- Trening rzeźbiący - trening oparty głównie o ćwiczenia siłowe w klubie w Warszawie na Pradze , wspierany treningiem aerobowym. Celem treningu jest kształtowanie mięśni.
- Trening odchudzający - trening oparty na ćwiczeniach aerobowych, trwający około 45 - 60 min., w tętnie 65 - 75 % maksymalnego pulsu. Celem treningu jest spalenie tkanki tłuszczowej.
- Trening budujący - trening oparty na ćwiczeniach z wolnymi ciężarami (sztangi, sztangielki) metodą kulturystyczną. Celem treningu siłowego jest powiększanie masy mięśniowej.
- Trening siłowy - Trening oparty o ćwiczenia z wolnym ciężarem, głownie metodą progresji. Celem treningu siłowego jest zwiększenie siły mięśni.
- Cybergenix (Program zbijania wagi i modelowania sylwetki) - trening oparty o różne zasady weiderowskie, poparty odpowiednią dietą i suplementacją. Celem treningu jest utrata tkanki mięśniowej i uzyskanie lepszej definicji mięśni.

Zajęcia aerobik Warszawa Saturn Fitness

TBC
Zajęcia fitness w warszawie, fitness Praga wszechstronnie rozwijające organizm. Dzięki połączeniu wysiłku aerobowego i ćwiczeń rzeźbiących, ciało nabiera smukłego wyglądu przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Ta forma pomoże Ci zbić wagę lub utrzymać dobry wygląd i formę. Fitness dla wszystkich z Warszawy.

JOGA
System ćwiczeń łączących ciało i umysł. Znajdziemy w nim nie tylko systematykę i metodykę ćwiczeń fizycznych, ale także wskazówki służące rozwojowi emocjonalnemu i umysłowemu. Pokonują słabość mięśni, ich przykurcze, ograniczenia ruchomości stawów, blokady psychiczne przed wykonaniem trudniejszych pozycji. Dla wszystkich.

ABF
Zajęcia ujędrniające i kształtujące dolne partie ciała: uda, brzuch, pośladki. Mięśnie wysmuklają się i optycznie zmniejszają. Poprawia się wygląd skóry a także spala się tkanka tłuszczowa. Dodatkowo wzmocnienie mięśni przyczynia się do lepszej stabilizacji sylwetki. Dla wszystkich z Warszawy, a zwłaszcza Warszawa Praga.

PIŁKI
Zajęcia z wykorzystaniem dużych piłek. Rozwijają zmysł równowagi, wzmacniają mięśnie całego ciała, pozycje elongacyjne odciążają kręgosłup a wszystko to w atmosferze niesamowitej zabawy. Dla wszystkich.

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Zajęcia oparte na ćwiczeniach korekcyjnych, bez choreografii, pomagają w wyrobieniu nawyku prawidłowej postawy. Dla osób cierpiących z powodu bólu pleców lub kręgosłupa.

FAT BURNER
Trening fitness ukierunkowany na intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Jest oparty na wysiłku aerobowym, w który wplecione są elementy siłowe, rzeźbiące mięśnie ciała. Fitness Dla wszystkich z Warszawy, Fitness Dla wszystkich z Pragi.

MAGIC BAR
Zajęcia rzeźbią i kształtują sylwetkę w sposób niezwykle efektywny oraz powodują intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Odbywają się z użyciem specjalnej sztangi, gdzie obciążenie dobierane jest indywidualnie do możliwości. Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych w fitness Warszawa, fitness Praga.

ROWERY
Trening na rowerze stacjonarnym, powodujący spalanie dużych ilości kalorii w atmosferze kreowanej wycieczki, wyścigu. Intensywna praca całego ciała. Dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

CRAZY TBC
Połączenie zajęć wzmacniających i ROWERÓW. Efektywne spalanie tkanki tłuszczowej, fitness, rzeźbienie mięśni ciała i poprawiające kondycję. Dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

STEP
Zajęcia na stepie. Wpływają na poprawę koordynacji i pamięci ruchowej, wzmacniają zwłaszcza dolne partie ciała, spalają tkankę tłuszczową a wszystko to w atmosferze świetnej zabawy. Dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

STEP IO
Zajęcia na stepie dla początkujących, Nauka kroków w formie prostej choreografii. Wpływają na poprawę koordynacji i pamięci ruchowej, wzmacniają zwłaszcza dolne partie ciała, spalają tkankę tłuszczową a wszystko to w atmosferze świetnej zabawy.

Dance
Formy aerobiku i fitness w klubie charakteryzujące się tanecznymi krokami i indywidualną interpretacją muzyki przez instruktora. Zajęcia poprawiają kondycję, koordynację i pamięć ruchową. Dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

PILATES
System ćwiczeń wzmacniających głębokie mięśnie brzucha, grzbietu i miednicy. Kształtują nawyk utrzymywania prawidłowej postawy. Poprawia się Twoje czucie ciała i zdolności ruchowe, wysmuklają mięśnie i tym samym całą sylwetkę. Dla wszystkich.

FIT BODY BALLANCE
System oparty na treningu sensomotorycznym. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy, doskonali szybkość i koordynację przewodzenia impulsu nerwowego - nerw-mięsień, przyczynia się do lepszego czucia własnego ciała, doskonalszej precyzji i szybkości ruchu, poprawy równowagi. System wzmacnia mięśnie, przyczynia się do zmniejszenia bólu kręgosłupa i innych stanów zwyrodnieniowych. Zajęcia dla wszystkich w klubie fitness w Warszawie na Pradze .

BODY SCULPT
Rzeźbienie ciała. Ćwiczenia z obciążeniem wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe.

STRETCHING
Jest to prosta i skuteczna metoda poprawiająca sprawność organizmu. Dzięki ćwiczeniom rozciągającym zwiększa się ruchomość stawów, elastyczność mięśni a sylwetka wysmukla się. Stretching chroni przed urazami i poprawia samopoczucie. Zajęcia dla wszystkich.

ENERGY KICK
To intensywny trening aerobowy, w którym choreografia wyznaczana jest przez ciosy i kopnięcia zapożyczone z technik Karate, Tae-Kwondo i Kickboxingu. Ten rodzaj zajęć poprawia ogólną wydolność organizmu, szybkość jak również kondycję fizyczną. Ćwiczenia te doskonale rzeźbią ciało. Techniki ręczne kształtują ramiona, brzuch i talię, a kopnięcia mięśnie nóg, talii oraz mięśnie pośladków. Mocny wycisk i świetna zabawa.

LATIN JAZZ
Jest to połączenie dwóch stylów tanecznych: jazzu i tańców latynoamerykańskich, ostatnio bardzo popularnych takich jak samba, cha-cha, salsa itp. Zajęciom towarzyszy oryginalna i niepowtarzalna muzyka. Dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

20 komentarzy:

 1. bywam przynajmniej dwa razy w tygodniu - jest super - najbardziej lubię taneczne zajęcia, poza tym siłownia nieźle wyposażona więc można sobie jeszcze poćwiczyć, polecam gorąco to miejsce

  OdpowiedzUsuń
 2. polecam Saturn Fitness - na prawdę warto tam chodzić i zobaczyć jak wyglądają zajęcia z prawdziwego zdarzenia - instruktorzy są przemili i bardzo fachowo tłumaczą wszystkie rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny fitnesik - Zumba z Łukaszem to jest to :) zresztą pozostałe zajęcia też godne uwagi - polecam ten klub!

  OdpowiedzUsuń
 4. genialna zumba - uwielbiam te zajęcia :) poza tym świetni instruktorzy i nowy sprzęt do ćwiczeń,

  OdpowiedzUsuń
 5. polecam Saturn Fitness każdemu komu zależy na jakości i różnorodności. grafiki są tak układane, żeby można było spróbować wszystkich rodzajów zajęć, cena jak dla mnie dobra i fajna obsługa

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajne miejsce - szczególnie Zumba z Łukaszem - polecam w 100% :)

  OdpowiedzUsuń
 7. chodzę tam od 2 lat i bardzo sobie chwalę - fajnie organizowane zajęcia i mili prowadzący, ja polecam zajęcia choreograficzne bo można się na nich super zmęczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. najlepszy fitness na Targówku - polecam szczególnie zajęcia siłowe, instruktorzy dają nieźle w kość :) człowiek po takich zajęciach od razu lepiej funkcjonuje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. trafiłam tu przez przypadek i zostałam :) ćwiczenia bogate, różnorodne i prowadzone z pasją, na siłowni instruktorzy chętnie pomagają!

  OdpowiedzUsuń
 10. miejsce jak najbardziej godne polecenia - przyjazna atmosfera, pełna serdeczności - do wyboru mnóstwo ćwiczeń, na siłowni jest dużo sprzętu, warto!

  OdpowiedzUsuń
 11. do saturna chodzę na zumbę i zajęcia Grit Plyo - bardzo intensywne ale dające niesamowitą bombę energii - ceny są przystępne, instruktorzy w ciekawy sposób je organizują i każde są inne

  OdpowiedzUsuń
 12. super klub - na prawdę miło spędza się tu czas, instruktorzy fajnie podchodzą do zajęć i aż chce się na nie chodzić

  OdpowiedzUsuń
 13. myślę że to miejsce dla każdego kto poważnie myśli o ćwiczeniach i che zrzucić parę kilogramów. Prowadzący są sympatyczni i z pasją podchodzą do tego co robią!

  OdpowiedzUsuń
 14. fajne centrum ćwiczeń, gdzie można cudnie się zmęczyć :) w 100% polecam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo fajna organizacja i bardzo fajne ćwiczenia nowy sprzęt. Bardzo czysty klub a to lubię najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Strasznie mi się tam podoba. Chodzę na fitness i na zumbę dwa razy w tygodniu. W klubie jest czysto, schludnie, a ludzie są mili i pomocni. Jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam przestać tam chodzić :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetny sprzęt i przyjazna atmosfera - polecam wszystkim którzy oczekują porządnej siłowni w przystępnej cenie :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Chyba najlepszy klub na Targówku, fajne zajęcia i instruktorzy. Mogę śmiało polecić.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja tez chodze na Kuflewską do Saturn Fitness, bardzo mi sie podoba klub, kiedys chodzilam do innego klubu i zmieniłam, bo byl po prostu tragiczny na każdym polu. Saturn Fitness ma duzo zróżnicowanych zajęć dla kobiet i facetów, dużo sprzetu i ładny klub

  OdpowiedzUsuń
 20. Kto szuka nie błądzki jak to mówią, a kluby fitness w Warszawie można poszukać na FitPlanner.pl - wyszukiwarce zajęć sportowych i klubów, w tym fitness ;)

  OdpowiedzUsuń

Zaznacz się jako "Anonimowy" i pisz!