Multisport Warszawa


Multisport będący częścią Benefit Systems jest programem sportowo rekreacyjnym.

Benefit Systems jako jeden z niewielu na naszym rynku pozwala i umożliwia nam korzystanie z tak wielu siłowni, ośrodków sportowych w całej Polsce.

Każda osoba, która chciałaby posiadać kartę, otrzyma oddzielny swój własnt identyfikator, który daje możliwość korzystania z nielimitowanych wejść na wiele siłowni w całej Polsce.

Jeśli nawet jakiś ośrodek zaznaczy, że na konkretny zabieg nie ma nieograniczonych wejść, zazwyczaj klient Benefit Systems dostaje zniżkę na niego.

Kilka ważnych i podstawowych zasad, jakie musi spełniać kazdy użytkownik posiadający kartę Multisport:

- karta jest imienna i nie można jej przekazywać innym osobom; w przypadku naruszenia tej zasady osoba traci status Użytkownika
- usługi dostępne są po okazaniu Karty na recepcji/kasie w danym obiekcie
- Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu obowiązującego w danym obiekcie i zapoznania się z uwagami przekazanymi przez Benefit Systems (opis przy każdym Partnerze)
- podczas wizyty Użytkownik zostanie poproszony o podpisanie listy, na której zostanie odnotowana jego wizyta
- Użytkownik zobowiązany jest do posiadania, podczas wizyty w obiekcie, dokumentu ze zdjęciem, ponieważ może zostać poproszony o jego okazanie.

Na oficjalnej stronie, gdzie nabyć można taką kartę znajduje się lista siłowni, pływalni, salonów SPA i innych ośrodków, z których można korzystać w nieograniczony lub ograniczony sposób: http://www.benefitsystems.pl/partnerzy.aspx

Zobacz, co w Warszawie jest partnerem MULTISPORT WARSZAWA

0 komentarze:

Zaznacz się jako "Anonimowy" i pisz!