Paweł Małaszyński klientem cateringu dietetycznego Fit and eat

Paweł Małaszyński - aktor filmowy, serialowy i teatralny. Ma opinię amanta współczesnego kina. W ciągu kilku lat stał się jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy oraz bohaterem licznych wywiadów i artykułów. Czytelnicy magazynu "Viva" uznali go za najpiękniejszego Polaka. Urodził się w Szczecinku, wychował w Białymstoku. Pochodzi z rodziny o wojskowej tradycji. Po maturze rozpoczął studia prawnicze, z których bardzo szybko zrezygnował. Po trzech nieudanych próbach, zdał egzaminy i dostał się do wrocławskiej szkoły teatralnej.

W czasie studiów grywał kilka epizodów w serialach (m.in. w "M jak miłość" i "Wiedźminie"). Zadebiutował w podwójnej roli Trufaldina i Arlekina w "Sługach dwóch panów" Carla Goldoniego w reż. Waldemara Matuszewskiego w Teatrze Kwadrat w Warszawie. Po roli księdza w filmie " Biała sukienka" jego kariera nabrała tempa. Na dużym ekranie zadebiutował rolą Marcina Kruka w filmie Świadek Koronny. Wystąpił także m.in. w Magdzie M., Oficerze, Oficerach, Twarzą w twarz, Katyniu i Skrzydlatych Świniach. Ciągle występuje na scenie. W Teatrze Kwadrat zagrał m.in. w sztukach "Sługa dwóch panów", "Szalone nożyczki", "Wszystko w rodzinie", "Nie teraz kochanie" oraz "Ośle lata". Pokazuje się także w Teatrze Telewizji. Poza tym współpracuje z zespołem muzycznym Cochise, w którym śpiewa i pisze teksty.

Dziś na ekranach telewizorów oglądać go można w serialu "Lekarze", ale już od 14 października zobaczymy go w polskiej produkcji "Misja Afganistan". Paweł Małaszyński nad swoją formą pracował pod okiem Dariusza Brzezińskiego i cateringu dietetycznego Fit and eat.


"Misja Afganistan" to pierwsza polska produkcja fabularna o żołnierzach w Afganistanie, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Serial wojenny przedstawia pół roku z życia polskiego kontyngentu na misji. To historia ludzi o różnych przekonaniach, wartościach i doświadczeniach, których połączył Afganistan. Akcja serialu skupia się wokół II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej z Wędrzyna pod dowództwem młodego oficera - porucznika Pawła Konaszewicza, w którą wcielił się Paweł Małaszyński. Obok Małaszyńskiego wystąpią Sebastian Fabijański, Eryk Lubos, Piotr Rogucki, Mikołaj Krawczyk, Marcin Piętowski, Tomasz Schuchardt, Dawid Zawadzki i Ilona Ostrowska.

Aktorzy do ról z zakresu "wojskowości" przygotowywali się między innymi pod okiem byłych żołnierzy jednostki GROM i żołnierzy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej.

Polecamy 
Catering dietetyczny Warszawa - Fit and eat
www.fitandeat.pl

0 komentarze:

Zaznacz się jako "Anonimowy" i pisz!