Rzęsy w warszawie i pseudostylistki

Ponieważ rzęsy są coraz bardziej popularne, albo już ta ich popularność była i teraz utrzymuje się na jednym poziomie, warto się nimi zająć.

Ba, każdy może się zająć, ale nie każdy tą robotę wykona dobrze. Po prostu, wiele osób idealnie może zrobić takie rzęsy jak i idealnie to spierdolić.

Ceny, jakie się kształtują w różnych miastach to temat na oddzielny post. Na pewno warto zaznaczyć, że ceny u prywatnych osób różnią się niezwykle cenami w salonach. Salon dorzuca duże marże, ale klientka ma więcej pewności, że chociażby ma reklamację i w razie czego, zwrócą jej pieniądze i może wystawić opinię.

W przypadku prywaciarzy jest trochę bardziej elastycznie, nie zawsze na korzyść klientki.

Dlaczego?

Sama korzystałam kiedyś z usług dziewczyny, która doczepiała rzęsy. To była masakra!
Po pierwsze, dziewczyna robiła to w max 40 minut. Kasowała za ten expres ponad stówę i doklejała jedną sztuczną rzęsę do wszystkich, które się napatoczyły. Próba odzyskania pieniędzy nie powiodła się, za to inwestycja dużo większa, bo ktoś musiał zdjąć rzęsy i nałożyć kolejne.

W przypadku salonu byłoby to niemożliwe.

Dlatego powinnyśmy wybierać panie od rzęs z polecenia. Jest też kilka bardzo ważnych rzeczy, jakimi należy się sugerować podczas wyboru takiej osoby, ale o tym napiszę innym razem.

Jak patrzę na niektóre prace, to już wolę oglądać zabieg odsysania tłuszczu.


0 komentarze:

Zaznacz się jako "Anonimowy" i pisz!