Moda na Mazowsze - poznaj nieodkryte

Moda na Mazowsze pochodzi z inspiracji zaczerpniętej podczas poznawania świata. Przyglądając się innym łatwo dostrzec, że sięgają oni do korzeni: wzorów ludowych, muzyki, tańca, wzornictwa, legend …. I tworzą w nowoczesny sposób. Sięgając do historii tworzą nową opowieść o własnych krainach. Podążając tym tropem wspólnie z Państwem chcemy opowiedzieć zupełnie nową mazowiecką historię”- tak o projekcie mówią jego koordynatorzy z Anną Somorowską- dyrektor Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej na czele.Projekt Moda Na Mazowsze to połączenie historii, legend, tradycji z nowoczesnym stylem życia.
Inicjatywa pojawiła się jako forma promocji regionu, sposób na ożywienie Mazowsza oraz edukowania- nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych, rdzennych mieszkańców Warszawy i okolic, o nieodkrytych zakątkach tej części kraju.

W ramach projektu poznać można wiele ciekawych miejsc serwujących tradycyjne dania, zajmujących się modą, designem oraz proponujących różne formy aktywnego spędzania czasu.
- Oferta turystyczna Mazowsza odpowiada na zapotrzebowanie klientów i jest zgodna ze światowymi trendami. To już nie pojedyncze obiekty czy miejsca, ale trasy łączące zwiedzanie, lokalne atrakcje, ciekawe wydarzenia, warsztaty edukacyjne oraz wyżywienie i noclegi. Wybieramy pakiet usług i kupując go mamy pewność, że maksymalnie wykorzystamy wolny czas zgodnie z naszymi zainteresowaniami- mówi Anna Somorawska.

Organizatorzy projektu starają się pokazać mieszkańcom i turystom, że Mazowsze to miejsce pełne niespodzianek i ciekawych ludzi- pracujących z pasją, dzięki którym tradycja jest wciąż żywa i bardzo płynnie, niemal niepostrzeżenie łączy się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalny klimat

Więcej o Annie Somorowskiej:
Zobacz również: 

Przedsiębiorczość i Edukacja dla Przyszłości - www.ee4f.pl/zapraszamy 

Stowarzyszenie Interim Managers - V Konferencja SIM 2013 - stowarzyszenieim.org/sylwetki-prelegentow--v-konferencja-sim-2013 


Przedsiębiorczość i Edukacja dla Przyszłości - www.alphainstitute.pl/wydarzenia/spotkanie_w_sejmie.pdf


0 komentarze:

Zaznacz się jako "Anonimowy" i pisz!